Abscessus Wita Wszystkich

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Abscessus Wita Wszystkich

Post autor: Abscessus Perianalis »

Co prawda nie jest to mój pierwszy post na tym forum, ale jako nowy użytkownik czuję niemożebną potrzebę wpisania się w tym dziale.
Mam 23 lata, mieszkam obecnie w Łodzi i tutaj też pobieram nauki na kierunku Ratownictwo Medyczne. Na forum wpadłem jakoś ze strony Kriska, który jest na chwilę obecną moim autorytetem jeśli o survival chodzi, ze względu na specyficzne podejście do tematu. Zanim się zarejestrowałem spędziłem parę tygodni na radosnym przeglądaniu tematów, aż tu dnia pewnego Kobra wyprowadził mnie z równowagi po całkiem miłej imprezie i dostałem ostrzeżenie. (skoro o ostrzeżeniach mowa: nie pijcie niebieskiego specyfiku który sporządzają druidzi w akademikach politechniki łódzkiej =P)
Jeśli chodzi o wypady do lasu, to na chwilę obecną jest to zwykła turystyka. Biorę to co mi potrzebne na plecy, łażę od rana do późnego popołudnia po lesie, rozbijam obóz, rano wstaję i idę dalej. Treningów survivalowych typu 'biorę nóż i idę do lasu głodować przez dwie noce' jeszcze nie uświadczyłem, ale jak na razie wystarcza mi oderwanie się od idiotów którzy mnie otaczają w cywilizowanym świecie. Forum czyta mi się miło, ze względu na zainteresowanie tematem, jak i obecność sporej ilości wartościowych osobistości, więc mam nadzieję ze Szanowne Administratorstwo nie zagwarantuje mi bana zbyt szybko. =P

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych wypraw! =)

ps. 'z' z kropką mi nawala na Winzgrozie więc jeśli zdarzy mi się któregoś nie poprawić, to z góry przepraszam. =)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
grzesiek26261
Posty: 42
Rejestracja: 11 kwie 2010, 18:54
Lokalizacja: xda
Płeć:

Post autor: grzesiek26261 »

Witam , witam też jestem nowy :P Z tego co Pan piszę to kształci się Pan w kierunku medycyny :) Chylę czoła .
Gdzie zdobywasz swoje doświadczenie ? ...

w terenie ... czy w Internecie ...
Grzechu24
Posty: 21
Rejestracja: 05 lis 2009, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Gadu Gadu: 11737014
Płeć:

Post autor: Grzechu24 »

Na forum mówimy do siebie na Ty , ale widać przynajmiej że masz kultury trochę . :mrgreen:
;D
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Re: Abscessus Wita Wszystkich

Post autor: Ciek »

Abscessus Perianalis pisze:Treningów survivalowych typu 'biorę nóż i idę do lasu głodować przez dwie noce' jeszcze nie uświadczyłem
To nawet nie mamy o czym gadać :(
Awatar użytkownika
Hillwalker
Posty: 271
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Hillwalker »

Witaj. Ja na forum (jeszcze poprzednią jego odsłonę) też wpadłem dzięki Kriskowi. Kupiłem jego książkę, podzieliłem się uwagami i , o dziwo, odpisał! Przy okazji polecił Recona. "Survival po polsku" to naprawdę dobra rzecz, mądrze napisana i ładnie wydana.
" YOU create your own reality "
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Tam jest napisane 'jeszcze', toteż rychło się doszkolę aby być godzien w dyskusji uczestniczyć. =P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Hej
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
grzesiek26261
Posty: 42
Rejestracja: 11 kwie 2010, 18:54
Lokalizacja: xda
Płeć:

Post autor: grzesiek26261 »

Grzechu ja jestem tylko przyzwyczajony do pewnego forum modelarskiego gdzie 95% wszystkich to ludzi starsi w wieku około 50 lat średnio :) Nie chciałem psuć im wizerunku młodzieży więc pisałem takie teksty typu : Szanowny Pan , Szlachetny Pan itd. poza tym nauczył mnie tego mój dawny nauczyciel :) Kultura to podstawa według mego zdania ^^

PS: Przepraszam za offtop w tym temacie ale po prostu musiałem się wytłumaczyć :) .
Gdzie zdobywasz swoje doświadczenie ? ...

w terenie ... czy w Internecie ...
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Ten temat nie wie co to off-top. =P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
ZEN
Posty: 118
Rejestracja: 09 kwie 2010, 22:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: ZEN »

Witam.
Awatar użytkownika
CTHULHU
Posty: 34
Rejestracja: 18 lut 2010, 20:30
Lokalizacja: Civitavecchia
Płeć:

Post autor: CTHULHU »

siema
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”