www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mashroom Will at night ;)
Autor Wiadomość
przeszczep 
zagorzały turysta

Wysłany: 2010-01-18, 18:57   Mashroom Will at night ;)

Czyli ciąg dalszy odwiedzin w okolicach Czarnej D... :D
Na przystanek Wola Grzybowska dostaliśmy się w kole godziny 21. Wysiedliśmy z pociągu i pognaliśmy w stronę lasu :)
Na początku nie za bardzo zwracaliśmy uwagę na drogę - po prostu szliśmy przed siebie duktem, wsłuchując się w dźwięki, jakie wydawały kijki Magistra - to było prawie jak radio :P Po kilkunastu minutach, każdy z nas miał inną koncepcję na to, gdzie się znajdujemy ;)

Dwaj nawigatorzy próbują się nie zgubić ;)

Po nader kulturalnej wymianie zdań, pomkneliśmy dalej... w sumie to nawet nie wiedzieliśmy gdzie :P Bo nasz główny nawigator, jak się okazało, nie do końca ustalił miejsce porannego spotkania z Aniołem ;) Szliśmy więc dalej na chybił trafił a miejsce spotkania ustaliliśmy telefonicznie w międzyczasie :)

W końcu dotarliśmy mniej więcej na miejsce i zaczęliśmy zbierać materiały na przygotowanie nodii :D
Niezastąpiona okazała się moja [...] piła łańcuchowa :D (nie ma to jak nutka reklamy ;) )
Ale fakt - bez niej ciężko byłoby pozyskać kłody do ogrzewania :)

Tu Sławek udaje, że piłuje ;)

A tu na chwilę podniósł kłodę bo zobaczył, że fotografuję :P

Powolne początki rozpalania ognia i rozprzestrzenianie go na całą długość bali

Nasz brzozowa nodia niestety całkiem obficie dymiła i nie pozwalała na zbyt swobodne oddychanie...

Mgr udaję człowieka z mgły :D

W kole 2 w nocy skończyliśmy intelektualne dyskusje i zalogowaliśmy się w psiworach, a co po niektórzy nawet zasnęli :D
Rankiem, przy porannej toalecie (sikałem sobie właśnie ;) ) zaskoczył mnie Anioł, z którym to wybraliśmy się na polowanie migawkowe. Niestety, jak to zwykle bywa, jak się idzie żeby coś zobaczyć, to zwykle tego nie ma :P I tak po spędzeniu dłuższej chwili na ambonie, wróciliśmy do obozowiska na śniadanko :D Rozpaliliśmy ogień, Anioł zaczął się wypinać - chyba chciał zagrać w berka zapinanego ;)

Część obozowiczów już się ogarnęła, tylko taki jeden leniowaty gej jak zwykle musiał się popisać swym domostwem ;)

Zagotowaliśmy se żarełko, obcyndoliliśmy kiełbadrony z dzika i chyba podwawelską

...i ruszyliśmy z powrotem przez zaspy i śniegi po pas ;)

A na zakończenie eskapady na drogę wyskoczył nam jelonek, który sobie żerował dopóki nie podeszliśmy zbyt blisko ;)

No i tyle z łikendowego wyjazdu...

zdybi 

Wysłany: 2010-01-18, 19:32   

Piękne okoliczności przyrody mieliście...Jak się taką piłą tnie,ciężko?
przeszczep napisał/a:
Część obozowiczów już się ogarnęła, tylko taki jeden leniowaty gej jak zwykle musiał się popisać swym domostwem ;)

Nie no,okrucieństwo niemoralne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Fajny wypad,gratulacje panowie :-D

Kozakooos

Wysłany: 2010-01-18, 20:04   

WIELKI SZACUN !!!

Życzę sobie takiego wypadu :) :) :)

Pozdrawiam !!! ;-)

Valdi 

Wysłany: 2010-01-18, 21:36   

Całkiem miły wypad

wolf78 

Wysłany: 2010-01-18, 21:40   

Witam :-) pogratulować wypadziku :-) podepnę się pod pytanie Zdybiego jak się ciacha tą piłą :-) :?: Pozdrawiam

Michal N 
Metyl Podgrzybek

Wysłany: 2010-01-19, 07:51   

przeszczep napisał/a:

A ja mam pytanko co to za nożyk na tym zdjęciu, wbity w kłodę przy wolverinie :?:

przeszczep 
zagorzały turysta

Wysłany: 2010-01-19, 08:09   

Piłą się tnie bardzo efektywnie :) Używam jej od półtora roku i mniej więcej od tego czasu siekierki ze sobą nie zabieram. Pocięcie drzewa na 3 części zajęło nam bardzo mało czasu, ale nie chcę strzelać ile bo nie pamiętam...

Nóż to moja produkcja :)

slaq 
Prezes

Wysłany: 2010-01-19, 09:04   

Sam jesteś gej ..cieciu :mrgreen:
Wypad pozytywny, pełen luzik 8-)
Piłą tnie się świetnie na bank sobie ją zakupię. Polecam wszystkim.
Płać za reklame plugawcu ! 8-)

przeszczep 
zagorzały turysta

Wysłany: 2010-01-19, 09:09   

A nożyk wygląda dokładnie tak, tylko odrobinę bardziej spracowany ;)

puchalsw 
Skandynawski Oprawca

Wysłany: 2010-01-21, 22:52   

"Mashroom Will at night" - Jeżu! Ale mnie ten tytuł zwiesił. Jak w końcu zajarzyłem, sklołem się na potęgę, za IQ 65. Po prostu czad. Wódy nie piję, a mi szare kmórki obumierają.

Szacun za wypad. No i ja się nie dziwię, że tego jelonka wmurowało, jak was zobaczył. Pewnie pomyślał, ze was ludziów pogieło, żeby pełne paśniki i samice w waszych domostwach opuszczać w taki mróz i szlajać się po bezdrożach i mu śnieg ugniatać :-)

Kosa klasa. Jaka stal? Te dwa jaśniejsze paski na pochwiszczu to szlufki, czy takie te, no.. aplikacje?

przeszczep 
zagorzały turysta

Wysłany: 2010-01-22, 08:46   

Stal d2 4mm :)
Te dwa paski to szlufki do noszenia w poziomie. Są po obu stronach pochwy więc ta jest również obustronna :D
Pochwa robiona przez Pitt`a według moich wytycznych :)

puchalsw 
Skandynawski Oprawca

Wysłany: 2010-01-22, 09:07   

przeszczep napisał/a:
Te dwa paski to szlufki do noszenia w poziomie.

Ha! Tak myślałem. Już od pewnego czasu noszę się z planem uszycia takiej pochwy. Moim największym problemem jest to, że tradycyjne mocowanie pochwy pionowo, powoduje, że pas biodrowy plecaka wadzi o rękojeść noża.
Kombinuję więc albo z takim mocowaniem jak widziałem w filmie Far North (kobieta stojąca przodem, nóż częściowo schowany pod futrem):

gdzie pochwa swobodnie wisi na dwóch rzemykach.
Albo z pochwą poziomą. Jednak w tym wypadku obawiam się wypadnięcia noża (mimo iż siedzi ciasno i ma zapinkę).
Jak Ci się sprawuje ten patent?
PS: Noż piękny. Jakoś nie przepadam za mikartą, ale w tym wypadku wszystko pięknie się ułożyło. Szlif perfekcujny. Tak doskonały, że nie wygląda na customa :-)

przeszczep 
zagorzały turysta

Wysłany: 2010-01-22, 10:02   

Staram się ;)
Mikarta w ogóle jest trochę inna niż zwykle to wygląda, ale musiałbys zobaczyć na żywo. Może przy jakiejś okazji wypadowej w końcu uda się zobaczyć :)

Dąb 

Wysłany: 2010-01-22, 10:22   

puchalsw, Możesz też pójść w tą stronę http://puszczanstwo.blogs...wy-od-mory.html

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "

wilk4561 
Wędrowiec

Wysłany: 2010-01-22, 19:58   

przeszczep, gdzie można znaleźć Cię w Warszawie? Często bywam a słyszałem, że masz trochę brytyjskiego sprzęciku. Skusiłbym się za jakiś czas.

mgr_scout

Wysłany: 2010-01-26, 08:43   

www.ha3o.eu

Odpowiedz do tematu