Witam !

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Hawkman
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2009, 08:47
Lokalizacja: Świdnica
Płeć:

Witam !

Post autor: Hawkman »

Witam i pozdrawiam wszystkich! Moja przygada z survivalem ( wtedy nie było jeszcze tej nazwy) rozpoczęła się wiele lat temu, jeszcze w liceum, dzięki mojemu przyjacielowi, który zaszczepił we mnie fascynację górami i ,,dziką przyrodą" Od tej pory cały czas staram się uczyć od innych. Pasjonują mnie ptaki drapieżne i z tego powodu zostałem sokolnikiem.
Wiedza ta umozliwiła mi też rehabilitację kilku ptaków, które uległy kontuzji i zwrócenie ich przyrodzie. Mam wielki szacunek do lasu, podoba mi się podejście Ray'a Mearsa, że jezeli korzystamy z zasobów przyrody powinniśmy spłacić jej dług, czyli usunąć ślady swojej bytności, starannie wybierać drzewa które zetniemy, zatrzeć ziemią slad po cięciu itd-z resztą przecież wiecie o co chodzi.
Każdy człowiek, którego poznajesz, wie coś, czego ty nie wiesz. Ucz się od ludzi.
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hawkman, Witaj !
Milo, ze do nas dolaczyles! Laczy nas tu wszystkich zamilowanie do przyrody. Czuj sie jak w domu!
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Hej!
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
karpik024
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2009, 15:18
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Post autor: karpik024 »

Witaj ;-)
Awatar użytkownika
zdybi
Posty: 435
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:46
Lokalizacja: zachpom
Gadu Gadu: 9522989
Płeć:
Kontakt:

Post autor: zdybi »

Witaj,ptaki to poniekąd także moja pasja.Mam nadzieję,że podzielisz się swą wiedzą :-D
http://lukaszzdyb.blogspot.com
http://mybushcraft.blogspot.com
"Bo życie przecież po to jest,żeby pożyć"
Hawkman
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2009, 08:47
Lokalizacja: Świdnica
Płeć:

Post autor: Hawkman »

Dziękuję Wszystkim za dobre słowo! Pozdrawiam Was Serdecznie!
Każdy człowiek, którego poznajesz, wie coś, czego ty nie wiesz. Ucz się od ludzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”