Muzyka Techno.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Brightgrey
Posty: 119
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:51
Lokalizacja: skątowni
Gadu Gadu: 6749056
Tytuł użytkownika: Chce zmienić nick:D
Płeć:

Post autor: Brightgrey »

Nie ma absolutnie nic złego w muzyce elektronicznej.Electro-Gothic, Rave,itd.
Sam mieszkam niedaleko miejscowości gdzie co weekend robi sie spęd w klubie "Protector"
i sam wobec "dresiarzy" wyrobiłem sobie dość daleko idące uprzedzenia.Nie zmienia to faktu, że mimo to mam wśród tych ludzi paru dobrych kolegów i przyjaciół.A i w samej muzyce techno można znaleźć przyjemne dla ucha kawałki(osobiście pare utworów trawie:) ).Wszystko jest dla ludzi, ale jak ktoś nie zna umiaru to kończy sie to jak kończy.A ten styl życia bardzo łatwo przyciąga młodych ludzi i wydaje im sie atrakcyjny.Uprzedzenia uprzedzeniami i stereotypy stereotypami ale nie wolno przekreślać człowieka za to że ubiera sie w paski pionowe a nie poziome :-P .
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

Dla mnie Techno się nie podoba, jest za sztuczne, mam odczucie podobne jak przy jedzeniu chleba tostowego, tego ładnie spompowanego i gąbczastego ;)
Nie podoba mi się w większości melodia, rytm itp, nie znam się na tym więc nie umiem ładnie tego nazywać, po prostu działa mi to ostro na nerwy, np. taki kawałek jak slaq podał w pierwszym poście rozsadził by mi chyba głowę...
Do ludzi pasjonujących się taką muzyką nic nie mam (gusta :) ) ale jak nie raz popatrzę na prawdziwych, naćpanych młotków pod klubami to że tak młodzieżowo powiem żal.pl


Ja tam słucham sobie reggae i jakieś spokojne pozytywne rytmy i cały czas chodzę uśmiechnięty :) Chociaż na pewno nie identyfikuje się ubiorem itp z żadną muzyką.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Wedrowycz89 pisze:A nawet nie szukałem bo nie spodziewałem się że coś bym znalazł.
No i sam sobie udzieliłeś odpowiedzi.

To tylko tytuł zamieszczony w necie, a ktoś kto go tam powiesił równie dobrze mógł napisać np. Wedrowycz89
Fredi pisze:ostatnio ogladalem jakis programik nagrany gdzies 2001 lub 2002.....wywiad z ludźmi, którzy tworzyli KSU i o bieszczadach.....tego byście posłuchali....goście mądrze gadają...życiowo....
Właśnie! Jabol punk! :mrgreen:
Fredi pisze:a nie doszukujecie się szatanów w muzyce....
Fredi, nikt się nie doszukuje. Kolega Leszek w swojej opowieści, konstruktywnie udowadnia, że zło w tym nurcie muzycznym istnieje. Posłuchaj a się przekonasz.
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Heh się roztańczyli chłopcy :mrgreen: Gryf zło w tym nurcie istnieje ? zatem Elvis to jednak wcielenie Szatana wszak od niego wszystko się zaczęło :mrgreen: Wędrowycz ten kawałek z pierwszego postu to Underworld - Born Slippy - Tu masz oryginał:



A tu masz ten sam kawałek w remiksie z pierwszego postu :


A tu masz wersje z 2008 r.


To tylko czubek góry tego co podałem każdy może sobie coś wybrać dla siebie od wariackiej do całkiem spokojnej wersji to taki mały przykład 8-)

[ Dodano: 2009-05-20, 08:59 ]
A naćpanych młotków, dresów i innych z którymi no niestety jest utożsamiana kultura "Techno" to unikam jak ognia i nie nazywam czegoś takiego jak "manieczki" muzyką nawet :mrgreen: I wcale się nie dziwię, że macie taka opinię a nie inną widząc takich oto zawodników:



A tobie kolego Bivr gratuluję wiedzy i doświadczenia :mrgreen: Ciekawym bardzo czy chociaż byś umiał delikatnie położyć igłę na płycie nie uszkadzając obu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

slaq pisze:Gryf zło w tym nurcie istnieje ?
Jak twierdzi Lechu tak, a nie sądzę aby bredził. Wiesz to jest jak z muzyką punk. Masa w tym przemocy i jakiegoś lewackiego anarchistycznego bełkotania ale są wyjątki. Cóż z tego skoro ogółna tendencja jest taka a nie inna.

slaq pisze:zatem Elvis to jednak wcielenie Szatana wszak od niego wszystko się zaczęło
No cóż, koks skutecznie pozbawił go rozumu. :cry:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 14:53 przez Gryf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maxter
Posty: 145
Rejestracja: 11 maja 2009, 10:26
Lokalizacja: Ostróda
Płeć:

Post autor: maxter »

Żeby było jasne nie jestem jakimś ogromnym fanem techno. W mojej mp3 znajdziecie aktualnie np. takie kawałki:

- -> bez fajerwerków, ale przyjemne
-
-
-

Nie są to nowe kawałki, którymi żyje cały świat, ale lubię ich słuchać i generalnie mam gdzieś co inni sobie pomyślą ;-)

@slaq
Widzę, że masz przykre doświadczenia z takimi typami :P Ja szczerze mówiąc nie mam nic do reggae i ludzi, którzy ją słuchają (sam czasem lubię), ale zapewne wiecie, że w moim mieście organizowany jest największy w polsce festival reggae (http://www.positive.pl/festiwal/). Zjeżdża się masa ludzi i również zachowują się....tak jak nie powinni :mrgreen: Tak, więc w każdej grupie znajdą się wyjątki tworzące ten zły obraz reszty.
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Gryf impreza jak dla mnie o diabolicznym podłożu:




Oraz styl, który osobiście uważam za zło:


[ Dodano: 2009-05-22, 13:30 ]
@slaq
Widzę, że masz przykre doświadczenia z takimi typami..

Tak miałem i mam zwyczajnie nie lubię dresów i wywułują onie we mnie agresję :mrgreen: Ten temat też proponuję zamknąć.
Awatar użytkownika
Yoggi
Posty: 161
Rejestracja: 18 kwie 2008, 21:30
Lokalizacja: z Poznania
Płeć:

Post autor: Yoggi »

Drogi Gryfie- Ty już nie masz jakie źródła podawać? Nieraz strasznie głupie tematy tworzysz i non stop szukasz dziury w całym
Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.
Chciałbym zacząć od tego czym jest techno - te linki wcześniej podawane na potęgę to nie techno. To hardstyle jeden z podgatunków Trance'u ( a nie jak ktoś pisał tranSu).

Gdyby ktoś chciał usłyszeć PRAWDZIWE techno zgodne z cechami tego gatunku to:
tu ma całą płytę mistrza gatunku Jeffa Millsa.


Jeśli ktoś nie chciałby rzucać jedynie stereotypami to (mam nadzieję że modzi i admin nie obrażą się za linka, ale nie chce mi się pisać tego ponownie)
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=95699


I nie bronię tu ślepo elektroniki. Nie. Ale nie znoszę takiego gderania i nazywania technem tego co nim nie jest.
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:05
Lokalizacja: Łęczyca
Gadu Gadu: 2375549
Tytuł użytkownika: Człowiek lasu
Płeć:

Post autor: Zombi »

Yoggi pisze:Drogi Gryfie- Ty już nie masz jakie źródła podawać? Nieraz strasznie głupie tematy tworzysz i non stop szukasz dziury w całym
Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.
Chciałbym zacząć od tego czym jest techno - te linki wcześniej podawane na potęgę to nie techno. To hardstyle jeden z podgatunków Trance'u ( a nie jak ktoś pisał tranSu).

Gdyby ktoś chciał usłyszeć PRAWDZIWE techno zgodne z cechami tego gatunku to:
tu ma całą płytę mistrza gatunku Jeffa Millsa.


Jeśli ktoś nie chciałby rzucać jedynie stereotypami to (mam nadzieję że modzi i admin nie obrażą się za linka, ale nie chce mi się pisać tego ponownie)
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=95699


I nie bronię tu ślepo elektroniki. Nie. Ale nie znoszę takiego gderania i nazywania technem tego co nim nie jest.
Ojjj tak i mnie też to nurtuje ogromnie!! I jeszcze ten przykład Jeffa Millsa :D
Jeśli lubisz Jeffa zapraszam Cie do mojej Playlisty na youtubie z minimalem tam Jeffa sporo jest:
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 8DD75AD619
"Miej nadzieje na najlepsze ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Yoggi pisze:Drogi Gryfie- Ty już nie masz jakie źródła podawać?
Cześć Yoggi, jest to jedno ze źródeł, które poddałem dyskusji, jednocześnie uważając je za obiektywne, skoro wypowiada się człowiek, który w temacie ruchu techno był tak wysoko.
Yoggi pisze:Nieraz strasznie głupie tematy tworzysz
I vice versa! Nie będę pisał o tym, co Ty kolego, czy inni uważacie za słuszne. Zgadzasz się ze mną? Jako uczestnik tego forum, mam prawo poruszać tematy w dziale OffTopowym takie, jakie mi się podobają. Jeśli uważasz inaczej, to jest to twój problem. Nie złamałem regulaminu, uznałem, że temat jest godzien poruszenia.
Yoggi pisze:Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.
Zbyt ogólne stwierdzenie. Czekam na przykłady.

Ostatnio mały tłumek ludzików na tym forum stara się przykleić mi taką łatkę nie mając odwagi, (a może z czystego lenistwa) podać mi dowodów. Zwykła potwarz i szkalowanie człowieka. Ostatnio bardzo modne, napluć komuś na plecy i udawać, że się nieczego nie widziało. "Jeśli ktoś chce uderzyć psa, kij się zawsze znajdzie."

Masz prawo błądzić i mylić się, to rzecz ludzka. Ja wieszając ten wątek uważam inaczej.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2009, 12:44 przez Gryf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Ech te minimale :-/ i w połączeniu z tym psudo electro :mrgreen:
Jak dla mnie porażka wszędzie kliki i plumkoty co to wogóle ma być ?

Jeff hehehe
The Bells mam nawet na vinylu gdzieś :-P i Yoggi oczywiście Psy Trance 8-)
Ja zawsze myslałem, że te co po niektóre linki co to żem wrzucił to Schranz a nie Hardstyle :mrgreen:
Hardstyle to muza z dwóch ostatnich linków z mojego poprzedniego postu.
Awatar użytkownika
Yoggi
Posty: 161
Rejestracja: 18 kwie 2008, 21:30
Lokalizacja: z Poznania
Płeć:

Post autor: Yoggi »

Gryf pisze: Cześć Yoggi, jest to jedno ze źródeł, które poddałem dyskusji, jednocześnie uważając je za obiektywne, skoro wypowiada się człowiek, który w temacie ruchu techno był tak wysoko.
A skąd wiesz jak on był wysoko? Bo tak powiedział?
Gryf pisze:
Yoggi pisze:Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.
Zbyt ogólne stwierdzenie. Czekam na przykłady.
nie chodziło mi tylko o Twoje posty i żródła, ale o cały temat. Poczynając od stwierdzeń bivr'a iż
Oto jak powsaje techno: jeden gość uderza łyżką w słoik, drugi ręką w parapet, trzeci jeździ zamkiem błyskawicznym, a czwarty w ataku apopleksji zaczyna bełkotać coś w stylu żywcem pieczonego kurczaka (człuket człuket). Muzyka ta dla mnie jest poprostu denerwująca, nie przedstawia sobą nic sensownego, tylko umpa umpa umcyk umcyk yeyeye. Może to tylko w moim przypadku, ale techno cieszy się popularnością u ludzi o inteligencji kilograma gwoździ. Technomłoty to zazwyczaj cwaniaczki, szpanerzy itp.
które okazało się dnem dyskusji, przez informacje że techno to muzyka tworzony wyłącznie przez komputery po informacje leszka o śmierci bijącej z plakatów ( xD)
Gryf pisze:
Yoggi pisze:Drogi Gryfie- Ty już nie masz jakie źródła podawać?
Cześć Yoggi, jest to jedno ze źródeł, które poddałem dyskusji, jednocześnie uważając je za obiektywne, skoro wypowiada się człowiek, który w temacie ruchu techno był tak wysoko.
Yoggi pisze:Nieraz strasznie głupie tematy tworzysz
I vice versa! Nie będę pisał o tym, co Ty kolego, czy inni uważacie za słuszne. Zgadzasz się ze mną? Jako uczestnik tego forum, mam prawo poruszać tematy w dziale OffTopowym takie, jakie mi się podobają. Jeśli uważasz inaczej, to jest to twój problem. Nie złamałem regulaminu, uznałem, że temat jest godzien poruszenia.
Ale mi nie chodzi tyle o temat co o źródło. I tak samo jak Ty masz prawo o tym pisać tak ja mam prawo to krytykować (w granicach kultury którą zachowuje)

Ostatnio mały tłumek ludzików na tym forum stara się przykleić mi taką łatkę nie mając odwagi, (a może z czystego lenistwa) podać mi dowodów. Zwykła potwarz i szkalowanie człowieka. Ostatnio bardzo modne, napluć komuś na plecy i udawać, że się nieczego nie widziało. "Jeśli ktoś chce uderzyć psa, kij się zawsze znajdzie."
No proszę, pierw tworzysz kontrowersyjne tematy, rzucasz jakimiś niewidomego pochodzenia nagraniami. Rzucasz błotem na muzykę której niektórzy słuchają po czym użalasz się nad sobą, że niektórzy mają czelność sprzeciwić się temu i nazwać głupim błędem.
Jeśli masz odwagę tworzyć takie temat miej i odwagę przyjąć opinię innych.

Masz prawo błądzić i mylić się, to rzecz ludzka. Ja wieszając ten wątek uważam inaczej.
Przepraszam bo się zagubiłem w tym momencie. Nie pamiętam abyśmy doszli do wniosku iż błądzę gdzieś.
Mówisz iż błądzę się i mylę bo mam inne zdanie od Ciebie? WTF?
Widzę, iż po nieudanych próbach na GL tutaj próbujesz robić burdel :]
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Yoggi pisze:A skąd wiesz jak on był wysoko? Bo tak powiedział?

Ja tam facetowi wierzę. Zresztą nie sądzę aby się mylił bo na ten temat przeczytałem kilka prac np. książka R. Tekieli o Techno. Zresztą wysłuchałem całego słuchowiska i nie sądzę aby to była manipulacja.
Yoggi pisze:ale o cały temat. Poczynając od stwierdzeń bivr'a iż Cytat:
Oto jak powsaje techno: jeden gość uderza łyżką w słoik, drugi ręką w parapet, trzeci jeździ zamkiem błyskawicznym, a czwarty w ataku apopleksji zaczyna bełkotać coś w stylu żywcem pieczonego kurczaka (człuket człuket). Muzyka ta dla mnie jest poprostu denerwująca, nie przedstawia sobą nic sensownego, tylko umpa umpa umcyk umcyk yeyeye. Może to tylko w moim przypadku, ale techno cieszy się popularnością u ludzi o inteligencji kilograma gwoździ. Technomłoty to zazwyczaj cwaniaczki, szpanerzy itp.

które okazało się dnem dyskusji, przez informacje że techno to muzyka tworzony wyłącznie przez komputery po informacje leszka o śmierci bijącej z plakatów ( xD)
To tylko wyjątek, wiesz sloganami o tym, że coś jest sloganowe czy stereotypowe można szafować ze wszystkim.
Yoggi pisze:No proszę, pierw tworzysz kontrowersyjne tematy,
Jak grochem o ścianę! Yoggi a gdzie jest napisane, że w offtopie nie mogę rozmawiać o techno? Zresztą zwróć kolego uwagę, że ze slaq rozmowa toczyła się rzeczowa.
Yoggi pisze:rzucasz jakimiś niewidomego pochodzenia nagraniami.
Żródło internet. Jest wiele stron, z których możesz zaczerpnąć informacji. Samo nagranie jak zapewne można się domyślić pochodzi z jakiejś katechezy czy wykładu. Szkoda, że nie mamy dostępu do pisanej treści tej relacji bo m,ożna byłoby prowadzić bardziej szczegółową polemikę na ten temat. Spróbuj wykazać gdzie i kiedy L.D. mówi coś z czym się niezgadzasz. Może uda się zaprosić Leszka do dyskusji?

Yoggi pisze:Rzucasz błotem na muzykę której niektórzy słuchają
Nie rzucam błotem, tylko serwuję opinię argument przedstawiony przez Leszka Dokowicza do ogólnej dyskusji.
Yoggi pisze:użalasz się nad sobą, że niektórzy mają czelność sprzeciwić się temu i nazwać głupim błędem.
MNie użalam się nad sobą tylko stwierdzam fakt, że zostję oskarżany o nietolerancję, stereotypy itp, itd. że nadużywam, przelewam, i zawyżam ;)
Yoggi pisze:Jeśli masz odwagę tworzyć takie temat miej i odwagę przyjąć opinię innych.
Stary, nie ma najmniejszego problemu tylko jeśli ktoś twierdzi, że robię źle poruszając takie tematy, czy jestem nietolerancyjny, stereotypowy, to PROSZĘ argumentować to cytatami. Bo ja bez dowodów nie napiszę, że Yoggi jest tendencyjny czy nietoleracyjny.
Yoggi pisze:Przepraszam bo się zagubiłem w tym momencie.
Zgadza się, błądzisz. ;)
Yoggi pisze:Nie pamiętam abyśmy doszli do wniosku iż błądzę gdzieś.
Nie my, ja dochodzę do takiego wniosku . Oto dowód:
Yoggi pisze:Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.
Zbyt ogólne stwierdzenie. Czekam na przykłady.

Masz prawo błądzić i mylić się, to rzecz ludzka. Ja wieszając ten wątek uważam inaczej.

Argumentacja. J.W.
Yoggi pisze:Mówisz iż błądzę się i mylę bo mam inne zdanie od Ciebie? WTF?

Nie, bo: "Ja wieszając ten wątek uważam inaczej."
Yoggi pisze:Widzę, iż po nieudanych próbach na GL tutaj próbujesz robić burdel :]
(...)

Yoggi miłego łikędu. Dalsza dyskusja na ten temat na PM
Awatar użytkownika
Yoggi
Posty: 161
Rejestracja: 18 kwie 2008, 21:30
Lokalizacja: z Poznania
Płeć:

Post autor: Yoggi »

Gryf pisze:
Yoggi pisze:No proszę, pierw tworzysz kontrowersyjne tematy,
Jak grochem o ścianę! Yoggi a gdzie jest napisane, że w offtopie nie mogę rozmawiać o techno? Zresztą zwróć kolego uwagę, że ze slaq rozmowa toczyła się rzeczowa.
Ja pitolę, próbujesz się drażnić Gryf? Wycinanie zdania z fragmentu odpowiedzi i odpowiadanie jedynie w oparciu o kontekst tego zdania jest głupie i dziecinne. Albo przestaniesz się droczyć albo kończę dyskusję. Ale wytłumaczę Ci jeśli tego potrzebujesz: możesz tworzyć kontrowersyjne tematy o techno i o czym tylko chcesz. Tylko nie miej pretensji, że inni mający inne zdanie nazwą to głupotą. Teraz już rozumiesz o co mi chodzi?

Gryf pisze: Samo nagranie jak zapewne można się domyślić pochodzi z jakiejś katechezy czy wykładu. Może uda się zaprosić Leszka do dyskusji?
Było by fajnie. Tyle że pan Leszek wszędzie szuka zła i wpływów szatana. Cóż można w jego karierze uświadczyć?
* 2007 - EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL Realizacja, Scenariusz, Zdjęcia,
* 2006 - PRZEBACZYĆ Tłumaczenie,
* 2006 - BOSKIE OBLICZE Scenariusz, Zdjęcia,
* 2004 - ŚMIERĆ NA ŻYCZENIE? Zdjęcia,
* 2004 - NARKOATAK Zdjęcia,
* 2003 - CYWILIZACJA ABORCJI Zdjęcia,
O żadnych poprzednich dziełach nie znalazłem w necie informacji. Jak dla mnie to przypadek opętanego fanatyka.
Gryf pisze:
Yoggi pisze:Nie pamiętam abyśmy doszli do wniosku iż błądzę gdzieś.
Nie my, ja dochodzę do takiego wniosku . Oto dowód:
Yoggi pisze:Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.
Zbyt ogólne stwierdzenie. Czekam na przykłady.
no przecież Ci je podałem. Umiesz czytać

Gryf pisze:
Yoggi pisze:Mówisz iż błądzę się i mylę bo mam inne zdanie od Ciebie? WTF?

Nie, bo: "Ja wieszając ten wątek uważam inaczej."
Nie wiem co próbujesz tym osiągnąć. Chcesz mnie zdenerwować? Ośmieszyć?
No chyba że nie zrozumiałem o co Ci chodzi, ale to już Twoja zasługa, bo piszesz w strasznym chaosie.


Moja prośba być cytował całymi akapitami, a nie tylko urywkami zdań, bo to mija się z celem i nie mam zamiaru brać udziału w takiej "dyskusji"


Także życzę udanego łikędu, najlepiej na świeżym powietrzu.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Zwróciłem uwagę, aby dalszą dyskusję kontynuować na PM ale skoro nie, to lecimy dalej na ogólnym.
Yoggi pisze:Ja pitolę, próbujesz się drażnić Gryf?
:D Nie siebie a Ciebie Yoggi! ;) Wstałeś lewą nogą, czyco? Jakaś krzywda Ci się dzieje? Dramatyzujesz.
Yoggi pisze:Wycinanie zdania z fragmentu odpowiedzi i odpowiadanie jedynie w oparciu o kontekst tego zdania jest głupie i dziecinne.
Yoggi, Po pierwsze rozbicie zdania, które cytujesz i tak nie zmieniło jego sensu.
Po drugie wycianie fragmentu odpowiedzi ma na celu jedynie bardziej precyzyjne ustosunkowywanie się do kwestii, którte poruszasz. Poza tym w swoich odpowiedziach poruszasz szereg kwesti, z którymi się nie zgadzam a chciałbym je kolego poruszyć.
Yoggi pisze:Albo przestaniesz się droczyć albo kończę dyskusję.
Nerwowy rocznik? :shock: Wyluzuj. :-)
Yoggi pisze:Ale wytłumaczę Ci jeśli tego potrzebujesz: możesz tworzyć kontrowersyjne tematy o techno i o czym tylko chcesz. Tylko nie miej pretensji, że inni mający inne zdanie nazwą to głupotą.
Uderz w stół a norzyce się odezwą.
Zresztą, są tacy na tym forum, którzy w sensowny i konstruktywny sposób brali udział w tej polemice. A zdanie innych na mój temat oraz tego co o mnie sądzą obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg. Mam na myśli jedynie ludków, którzy rzucając oszczerstwa nie potrafią podeprzeć ich dowodami.
Yoggi pisze:Tylko nie miej pretensji, że inni mający inne zdanie nazwą to głupotą.
W tłumie znajdzie się ktoś kto plecie aby pleść. Zawsze, wszystko można pod byle pretekstem nazwać głupotą, zdyskredytować, ośmieszyć i obalić.
Yoggi pisze:Gryf napisał/a:
Może uda się zaprosić Leszka do dyskusji?

Było by fajnie.
W takim razie co o tym sądzicie? Yoggi, twierdzi, że to dobry pomysł. Ja też.

Chociaż, kiedy spoglądam na poziom naszej "merytorycznej" dyskusji nie sądzę aby autor chciał wziąć udział w dalszej cześci tej polemiki.
Yoggi pisze:Tyle że pan Leszek wszędzie szuka zła i wpływów szatana.
No i tym razem panie Yoggi proszę o obiektywne konkrety. Bo narazie widzę jedynie w tej wypowiedzi daremne epitety i inwektywy - bo z uporem maniaka starałem się w wypowiedzi tego człowieka i innych znaleźć ślady opętania i fanatyzmu i jakoś nie dostrzegam - Kolejny brak przykładów.

Szkoda, że nie podrzuciłeś komentarzy do tych tytułów.

Wszędzie, zawsze, nigdy - Yoggi jesteś zapisany do klubu miłośników tych słówek ;)
Poza tym skąd to wiesz, skoro go nie znasz, a przytoczone tytuły, które nota bene są interesujące nie do końa o tym świadczą. Trochę infantyla argumentacja, trochę w stylu "Ale on to wogóle głupi jest no i wiadomo tego ten..."
Yoggi pisze:Cóż można w jego karierze uświadczyć?
Ja tam widzę same pozytywy a i z większością cytowanych tytułów już się zapoznałem. Czy Ty też?
Yoggi pisze:O żadnych poprzednich dziełach nie znalazłem w necie informacji.
Yoggi, nie jestem pewien, czy Cię dobrze zrozumiałem, które poprzednie dzieła masz na myśli?
Yoggi pisze:Jak dla mnie to przypadek opętanego fanatyka.
Kolego, a któż z nasz nie jest opętanym fanatykiem? Stań przed lustrem i spójż sobie w twarz a zapewne znajdziesz tam nie jednego obłudnika i hipokrytę. Widzisz drzazgę w oczach innych a belki u siebie nie dostrzegasz.
Yoggi pisze:Gryf napisał/a:

Yoggi napisał/a:
Nie pamiętam abyśmy doszli do wniosku iż błądzę gdzieś.


Nie my, ja dochodzę do takiego wniosku . Oto dowód:

Yoggi napisał/a:
Ogólnie temat pełen stereotypów i przekłamań.


Zbyt ogólne stwierdzenie. Czekam na przykłady.

no przecież Ci je podałem. Umiesz czytać
Tak, umiem ale obawiam się, Yoggi, że kompletnie nie dociera do Ciebie to o czym piszę. Przytoczyłeś jedną jedyną najbardziej jaskrawą opinię człowieka, która w ogólnej dyskusji nie miała szerszego znaczenia, a na podstawie tej opinii twierdzisz, że temat jest pełen stereotypów i przekłamań. Dlatego uważam, że błądzisz, mylisz się.
Yoggi pisze:Gryf napisał/a:

Yoggi napisał/a:
Mówisz iż błądzę się i mylę bo mam inne zdanie od Ciebie? WTF?


Nie, bo: "Ja wieszając ten wątek uważam inaczej."

Nie wiem co próbujesz tym osiągnąć. Chcesz mnie zdenerwować? Ośmieszyć?
Cytowałem jedynie to co już do Ciebie, w poruszanej przez ciebie powyżej kwesti, odpowiadałem.
Yoggi pisze:No chyba że nie zrozumiałem o co Ci chodzi, ale to już Twoja zasługa, bo piszesz w strasznym chaosie.
Yoggi z całym szacunkiem. Albo kompletnie nie dociera do Ciebie to o czym piszę.
Yoggi pisze:Moja prośba być cytował całymi akapitami, a nie tylko urywkami zdań, bo to mija się z celem i nie mam zamiaru brać udziału w takiej "dyskusji"
Yoggi kolego, jestem pewien, że doskonale zdajesz sobie sprawę, że po to jest cytowanie selektywne aby można było jasno i bez przeszkód odpowiadać na poruszane przez nas kwestie. Inaczej nie będzie można wyraźnie i konkretnie odpowiadać .
Yoggi pisze:Także życzę udanego łikędu, najlepiej na świeżym powietrzu.
Dziękuję, za życzenie, tym bardziej, że świetnie się spełniło. A jak u Ciebie?

W dalszym ciągu uważam, że nasza dysputa nie dotyczy meritum sprawy i dlatego należy przejść na priva.
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Chciałbym zaznaczyć koledzy, że i tak nikt tego nie czyta poza wami. ;-)
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
ODPOWIEDZ