Sześć

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

BowHunter
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2020, 17:41
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Tytuł użytkownika: Przygotowani Polska
Płeć:
Kontakt:

Sześć

Post autor: BowHunter »

Hej. Jestem Michał i od lat szwendam się po lasach. Nie mniej w mojej okolicy nie spotkałem nikogo z kim mógłbym wymienić się doświadczeniem, zatem pomyślałem, że warto przełamać pierwsze lody i zarejestrowałem się. Jestem pasjonatem zarówno cało-weekendowych wypadów na łono natury niezależnie od pory roku (chociaż jesień i zima są moimi ulubionymi), a także wszelkiego sprzętu turystycznego, głównie multitooli choć moja kolekcja jeszcze skromna jest. Na co dzień śmigam na moto, lub rowerku, a gdy czas pozwoli uciekam do lasu. Witajcie.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1048
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Siedem ;-)
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Hell'oł
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Hej
piotrp
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2020, 22:29
Lokalizacja: Chełmno
Tytuł użytkownika: piotrp
Płeć:

Post autor: piotrp »

Okolice Chełmna pozdrawiają! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”