Kuźnia

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

piotrp
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2020, 22:29
Lokalizacja: Chełmno
Tytuł użytkownika: piotrp
Płeć:

Kuźnia

Post autor: piotrp »

W moim survivalowo-preperskim domu (nie zdradzę Wam wszystkich jego tajemnic, jednak część z nich z czasem Wam odkryję :) ) znalazło się miejsce na kuźnię. Kowalstwo tylko z pozoru nie ma wiele wspólnego z przetrwaniem. Wszak w kuźni można samemu wykonać wiele przedmiotów do użytku własnego lub na wymianę (gdy pieniądz już nie będzie miał wartości), na przykład broń... oczywiście do obrony przed atakiem zombi. ;)
Jeden obraz zastępuje sto słów, dlatego zapraszam Was do obejrzenia mojej kuźni i wytworu moich rąk. Dlaczego krzyżyk? Nie mam pojęcia. Mimo, że nie jestem zbyt religijny, to lubię je robić. Pozdrawiam!!!!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
steppenwolf
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2010, 06:47
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć:

Re: Kuźnia

Post autor: steppenwolf »

piotrp pisze:Dlaczego krzyżyk? Nie mam pojęcia. Mimo, że nie jestem zbyt religijny, to lubię je robić.
Niereligijny. 😃Baju, baju. A PERUN to co? Toż to słowiański Thor. Jest nawet młot Peruna.🙂🙂
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

To nie kuźnia, to muzeum. Czysto tam jak nie wiem gdzie 8-) U Blakca inaczej kuźnia wygląda:

Ale piotrp fajna piwniczka.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
piotrp
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2020, 22:29
Lokalizacja: Chełmno
Tytuł użytkownika: piotrp
Płeć:

Post autor: piotrp »

Już tak czysto nie jest. :)
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

coś, gdzieś, jakbym już te zdjęcia widział... :027:
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ