Typy ognisk i sposoby palenia ognia.

dział małych piromanów ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

StaszeK, super filmik i poniższe też. Mam prośbę. Możesz mi tu napisać kilka haseł po rosyjsku jakie warto wpisać w wyszukiwarkę. Np. Biwak minimalistyczny czy jama śnieżna.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
StaszeK
Posty: 349
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: StaszeK »

таежный костер, выживание, зимнее выживание, ночь в тайге, снежная яма, снежное укрытие

Ja nic nie wpisuje w wyszukiwarkę, ponieważ jak tylko wejdę na You Tube, to od razu około 80% filmów jakie mi się ukazuje stanowią filmy survivalowe. W tym większość rosyjskich. To efekt moich preferencji w oglądaniu od dłuższego czasu filmów na YT.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Kopek, polecam https://translate.google.pl/ Ten program (jest tez apka na androida) zdejmuje większość ograniczeń wynikających z barier językowych,a dodatkowo można posłuchać właściwej wymowy.
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

Gawron,przetłumacz sobie w translatorze "mądre dziewczyny" z polskiego na czeski
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

GawroN, używałem lecz yt wyszukiwał jakieś pierdoły
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ