Helikon UTP - pytanie

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

motoluka
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:01
Lokalizacja: Rymanów

Helikon UTP - pytanie

Post autor: motoluka »

Koledzy, mam pytanie dotyczące Helikon UTP Rip Stop. Interesuje mnie czym różni się wersja Long od Normal. Oczywiście pytanie z pozoru durne. Odpowiedź jest oczywista, ale chodzi mi bardziej o to jaką długością? Dlugością nogawski czy może stanu? Czy obydwa typy mają taki sam stan? Preferuję spodnie z niższym stanem.
Awatar użytkownika
Kapitan Apteka
Posty: 196
Rejestracja: 09 sty 2013, 19:26
Lokalizacja: Tychy/Kielce
Tytuł użytkownika: kundelbury
Płeć:

Post autor: Kapitan Apteka »

Witaj
Portki są wygodne i w niezłej cenie, po prosu idź do sklepu i przymierz, to dobry wybór do latania na co dzień, jak na cioranie w terenie w mojej opinii nieco za delikatne.

pzd/ka
„Maszerować to prześcignąć własny cień. To móc wyprzedzić samego siebie, pozdrawiając się uprzejmie."

https://plus.google.com/photos/10564546 ... qIusitLKOQ
motoluka
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:01
Lokalizacja: Rymanów

Post autor: motoluka »

Tak tak, wiem to dobre spodnie. Miałem wersję Long, były sobre na długość, ale nie pogardziłbym niższymi i zastanawiam się czy Normal to są biodrowki. Oj przymierzyć w Bieszczadach to ciężko
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

chłopie Long mają nogawki o długości podajrze 85-90cm.Mierzone od wewnątrz do kroku.Czyli spodnie na wysokie osoby.A nie jakieś biodrowki czy inne spódnice
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Long od Normal rożni wyłącznie długość nogawek. Wysokość stanu pozostaje bez zmian. Na szczęście to spodnie z wyższym stanem.
Awatar użytkownika
mar_kow
Posty: 140
Rejestracja: 16 cze 2014, 20:45
Lokalizacja: Mazury
Płeć:

Post autor: mar_kow »

Tresor pisze:chłopie Long mają nogawki o długości podajrze 85-90cm.Mierzone od wewnątrz do kroku.Czyli spodnie na wysokie osoby.A nie jakieś biodrowki czy inne spódnice
Wersji - "rurki" też próżno szukać wśród UTP... :mrgreen:
ODPOWIEDZ