www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RECENZJE KSIĄŻEK
Autor Wiadomość
Zirkau 

Wysłany: 2017-08-18, 08:03   

Czytnik kolego, czytnik..... i oczy zaoszczędzisz.

Tanto 
Administrator

Wysłany: 2017-08-18, 19:14   

Czytnik to duża pokusa, już teraz zaniedbuję sporo tematów na rzecz czytania. Komputera nie da się wsadzić w kieszeń, a z czytnikiem będzie tylko gorzej ;-)

Apo 
WATAHA Z POPRAWCZAKA

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2017-08-20, 16:11   

Ja też uważam, że czytnik to genialna sprawa. Sama i tak kupuję książki w formie papierowej, bo muszę je mieć, ale dzięki czytnikowi przeczytałam zdecydowanie więcej pozycji (jest na prawdę sporo bezpłatnych fajnych ebooków). Przy okazji zaoszczędziłam - bo części książek już wiem, że nie kupię.. no ale też znalazłam tytuły, które i tak kupiłam w formie papierowej :P
W każdym razie jest to genialny sposób na wyjazdy, bo w takim małym urządzonku możesz mieć całą masę książek a wazy to tyle co nic (oczywiście ultralajtowcy pewno wyliczą ile...). Ja np. nigdy nie wiem, czy podróż pociągiem będzie mi się tak dłużyć, że przeczytam jedną czy dwie książki, czytam też praktycznie zawsze przed zaśnięciem a brak książki w takim momencie to dla mnie wręcz katastrofa ;) Z czytnikiem mogę spać spokojnie 8-)

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!

boshmen 

Wysłany: 2017-09-14, 15:13   

Właśnie skończyłem e-booka Jamesa Pattersona '' w sieci pająka'' na podstawie której nakręcono też film z Morganem Freemanem - jak na mój gust książka słaba , może kiedyś obejrzę film to sobie porównam.

pocieszny 

Wysłany: 2017-09-23, 21:49   

boshmen napisał/a:
Właśnie skończyłem e-booka Jamesa Pattersona '' w sieci pająka'' na podstawie której nakręcono też film z Morganem Freemanem - jak na mój gust książka słaba , może kiedyś obejrzę film to sobie porównam.
film taki se.. ogólnie książka lepsza ;-) jedyny plus to Morgan

Odpowiedz do tematu