Główny Szlak Sudecki-październik

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

vojwoj
Posty: 75
Rejestracja: 17 maja 2011, 20:56
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:

Główny Szlak Sudecki-październik

Post autor: vojwoj »

Witam.
W tym roku planuję przejście części GSS poczynając od Świeradowa. Niestety mam ściśle ograniczone ramy czasowe(7 dni), więc przejście całości(do Paczkowa) jest praktycznie niemożliwe. Planuję przejście w wariancie ortodoksyjnym, czyli bez podwózek i skrótów :P.
Jeżeli ktoś działał na tym szlaku w ciągu ostatnich lat i ma jakieś spostrzeżenia( szczególnie interesują mnie dotyczące schronisk po drodze np "tu nie jedz bo lipa" i innych miejsc noclegowych). Dla mniej zorientowanych co do przebiegu szlaku:http://www.ziemiaklodzka.pl/szlaki-turystyczne/szlak-sudecki
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Re: Główny Szlak Sudecki-październik

Post autor: soohy »

vojwoj pisze:ma jakieś spostrzeżenia( szczególnie interesują mnie dotyczące schronisk po drodze np "tu nie jedz bo lipa" i innych miejsc noclegowych)
Nie jadłem schroniskowego jedzenia, lecz nie polecam schroniska pod Łomniczką ze względu na niegościnność i chamstwo.
Nie wiem co mogę doradzić... Na pewno że może być dosyć zimowo już wtedy i jak masz jakieś konkretne pytanie to daj znać. Zrobiłem ten szlak od drugiej strony w listopadzie.
vojwoj
Posty: 75
Rejestracja: 17 maja 2011, 20:56
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:

Post autor: vojwoj »

Dzięki za info :). Właśnie takie informacje mnie interesują :P. Konkretnych pytań to nie mam, ogólny ogląd sytuacji mam. Trzeba iść czerwonym szlakiem od niedzieli do soboty wieczór :P. A potem wracać :).
Interesują mnie własnie takie "drobiazgi": gdzie warto wstąpić, gdzie nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”