Pod brzozami

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2011, 09:34
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć:

Pod brzozami

Post autor: Damian »

Postanowiłem sobie zrobić na działce kolegi stałe legowisko na leniwe wypady (tj. jednodniowe, kilkugodzinne ogniskowania). Musiałem przewalić niezłą ilość kamieni, żeby móc postawić pałatkę na poziomie. Ekran widoczny na zdjęciach świetnie się spisuje, a dodatkowo zrobiłem osłonę ze zwykłego materiału, bo wieje od południa. Na ogół wiatr daje od zachodu, dlatego miejsce jest idealnie usytuowane po zawietrznej stronie, a od frontu legowiska mam piękny wschód nad jeziorem i lasem.

Btw. Wpadłem na pomysł żeby pion pałatki naprężyć pod kątem. Dobra sprawa, bo nie przeszkadza gdy wstanę by dokładać do ognia.

Zdjęcia robione kamieniem :D

http://www.fotosik.pl/u/Tetrahedron/album/2311957
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Jak jest pewna stała miejscówka to może pomyśleć o czymś takim:

tylko pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto tam nasra, pomaluje sprayem lub spali całość.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Andr3w
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:11
Lokalizacja: Ogólnie Śląsk
Płeć:

Post autor: Andr3w »

Kopek pisze:tylko pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto tam nasra, pomaluje sprayem lub spali całość.
Taki mamy klimat ...

Ale pomysł spoko ;-)
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2011, 09:34
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć:

Post autor: Damian »

To jest w szczerym polu, na kaszubskiej wsi. Mamy tu nieco inne zwyczaje :D
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Myślę, że na takiej miejscówce możesz w spokoju wiele patentów przećwiczyć bez użerania się z różnymi służbami.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2011, 09:34
Lokalizacja: Kaszuby
Płeć:

Post autor: Damian »

Wiesz co? Jak dotąd to miejsce nauczyło mnie dużej cierpliwości i pokory wobec wysiłku, który muszę włożyć w zbiórkę drewna na całą noc. Miejsce jest w dość zurbanizowanej okolicy, gdzie poszycie leśne jest umiarkowanie skąpe. Muszę liczyć na wyschnięte gałęzie z gleby i przybrzeżnych drzew znad jeziora. Chodzę z tym pod brzozy jak Jezus na Golgotę, heheh.

Tak więc mały update:

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”