Wita was Bukaj :P

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Wita was Bukaj :P

Post autor: Bukaj »

Heja!

Nazywam się Jakub lub jak kto woli Kuba... Większość mówi do mnie Bukaj xD
Mieszkam w Siedlcach. Interesuje się survivalem, militariami, asg, turystyką -jak najtańszą xD czyli na stopa i spanie albo w lesie (bez namiotu) przy gorszej pogodzie staram się szukać stodoły do przekimania :D Co więcej... Jestem harcerzem. Uwielbiam przygody a nie trawie dresów, co używają wyrazów na k, co drugie słowo :D Wkurza mnie brak kultury.

Nie jestem super znawcą survivalu- dopiero się uczę (choć od dawna mam styczność). Las jest moim drugim domem.

Dobra, koniec. Już nie zanudzam ;)

Pozdrawiam.

Dodam jeszcze, że mam często szalone pomysły :D np. Na sylwestra wyciągnąłem 2 przyjaciół w góry pod namiot. Spaliśmy na szczycie Baranie, w Beskidzie Niskim :) Żeby było ciekawiej bez specjalnego sprzętu... Przygotowaliśmy się na najlepsze warunki a zastaliśmy jedne z najgorszych :D Ale przeżyliśmy, ogień rozpaliliśmy :D chwile kimaliśmy ale na zmiany i co chwile budząc siebie na wzajem aby nie pozamarzać... Było strasznie zimno. W nocy ponoć była niezła zamieć... Mieliśmy gości :D ale tylko na moment bo mówili, że pogoda jest straszna i nie chcą zgubić drogi. Była zamieć i szybko ślady znikały w 30-50cm śniegu. Mieliśmy nadzieje na wejście na wieże widokową o północy... Ale była cała oblodzona, do tego szczyt był we chmurach i ta zamieć...

Mieliśmy początkowo jechać w Bieszczady... Tam wybrali się podobni do nas śmiałkowie, tylko niestety gorzej się skończyło. Ponoć trafili w ciężkim stanie do szpitala...
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2009, 20:05 przez Bukaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Witaj ;-)
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

Hi
Awatar użytkownika
janekfb
Posty: 15
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:28
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: janekfb »

Siema
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Servus Bukaj!
Awatar użytkownika
karoca
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:05
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: karoca »

Siema
dawid024

Post autor: dawid024 »

Cześć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”