www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekwipunek Dla Początkującego Survivalowca - budżet 250PLN
Autor Wiadomość
kamykus 
Leśny Dziad

Wysłany: 2013-05-14, 09:18   

Jeśli chodzi o tani ale dobry śpiwór:

Rok temu kupiłem w TESCO za ok 30zł. Śpiwór o nazwie "Tesco Mummy 200 Sleeping Bag"
Śpiwór miał być dla psa, na zimę ale po tym jak komfortowo przespałem w nim chłodną nockę, postanowiłem nie dawać go pieskowi :D

Temp. Komfortu to z tego co pisze na metce +9 Waga 1kg.
Po skompresowaniu zajmuje nie więcej niż piłka do siatki.

Po roku używania mogę śmiało polecić, przy +5 jest ciepło, a zwykle jestem zmarzluch :)
No nic się nie targa, nie pruje itp. Naprawdę warto. Jeśli gdzieś w tesco są te śpiwory to na wiosnę/lato/jesień spokojnie wystarczy.

filon1995 

Wysłany: 2014-12-01, 00:47   

W biedronce były podobne śpiwory w cenie też w okolicach 30zł. Wagi itp nie podam ale spało się komfortowo na minusowej temperaturze w dziurawym namiocie;).
Jeżeli chodzi o wygląd to ten sam sądzę że waga itp to też podobnie mega. Cóż na moje potrzeby wystarcza.
Jeżeli mogę prosić o coś to link do tej mory za 14 złoty ;) .

Edit.
Próbowałem na armywolrd zebrać to co się da tutaj. I popatrzyłem po aukcjach. Panowie musimy zawyżyć ceny wysyłek. Za nóż mora craftline : http://armyworld.pl/produ...zarny-Nowy.html 16zł i
Plecak austriacki 80l http://armyworld.pl/produ...Bez-Szelek.html 30zł musi doliczyć do wysyłki 15zł. Wychodzi 61zł. Sądzę że ten spis przy wysyłkach będzie mieć ukręcony łeb. To moje zdanie ale postaram się jeszcze z wami coś stworzyć ;) . Powodzenia ;) !

Odpowiedz do tematu