Czuwaj!

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Dziad Leśny
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2014, 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka
Tytuł użytkownika: po prostu Piotr
Płeć:

Czuwaj!

Post autor: Dziad Leśny »

Witajcie.
Właśnie wróciłem z Konwentu "Back in Time", gdzie miałem okazję poznać kilku członków tego zacnego forum.
Kto był, ten może mnie kojarzyć z "warsztatów" łuczniczych, z dzisiejszego mini-turnieju w strzelaniu na czas (współprowadziłem owe warsztaty i zorganizowałem turniej).
Kto nie był, niech żałuje.
Na początek kilka zdań o sobie. Urodziłem się w lipcu, to znaczy w połowie lipca, dokładnie jedenastego lipca 1966 r. A chwilę później zainteresowałem się trudna sztuka przetrwania (wiecie, szpital, komuna itp.). Trzydzieści lat później kupiłem swój pierwszy dorosły łuk i tak zaczęła się moja przygoda z łucznictwem. Od paru lat zajmuję się też odtwórstwem historycznym (wczesne średniowiecze), a dwa lata temu przypomniałem sobie, że mam również dyplom technika (co prawda technika księgarstwa, ale jednak) i postanowiłem zacząć robić coś trwałego (wcześniej przez niemal dwadzieścia lat pracowałem w mediach, czyli mieszałem literki). W ten sposób zaczęła się moja przygoda z nożoróbstwem.
To może na razie tyle.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Czołem :)
Witamy
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

No nie.... KOLEJNY z tego konwentu... ostatnio się Dźwiedź przyszwendał a teraz jeszcze Ty.

w sumie.... to niezła wróżba - WITAJ NA POKŁADZIE!

(a moimi złośliwościami się nie przejmuj... bubla i tak tu nikt nie lubi)
Awatar użytkownika
greenshadow
Posty: 263
Rejestracja: 02 paź 2012, 21:24
Lokalizacja: wawa
Tytuł użytkownika: bywam
Płeć:
Kontakt:

Post autor: greenshadow »

Hej
cześć cześć !
[center]
| Zielona Strona |[/center]
Awatar użytkownika
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Predator »

Cześć. Fajnie, że akcja werbunkowa delegacji z Recona zadziałała ;)
http://ludzkietropy.pl/ - relacje z moich wypraw i nie tylko
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Witaj - miło że dołączyłeś ,mam nadzieję zobaczyć Cię i na naszym zlocie w Kowarach
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Dziad Leśny
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2014, 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka
Tytuł użytkownika: po prostu Piotr
Płeć:

Post autor: Dziad Leśny »

W Kowarach, mówisz...
Na Dolnym Śląsku (gdzie lubię bywać i mam tam mnóstwo znajomych) byłem w tym roku tylko raz.
Zaraz, tylko raz?!?! OK, lecę poczytać o zlocie...
Awatar użytkownika
włóczęga
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2014, 15:51
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: włóczęga »

Witajcie.
Co prawda na konwent nie przybyłam - żałuję, ale z Wami na zlot chętnie się zabiorę, tym bardziej że okolice prawie domowe :)
Co mnie tu przywiodło? a taka pasja do łazikowania, przebywania na łonie natury i ogólnie podróżowania. Ostatnio mam ciągły niedosyt lasu i gór oraz przeogromną potrzebę wyjazdu z miasta. Tutaj przywędrowałam z innego forum, za sprawą niszki, która inspiracją dla mnie jest :) a i mam nadzieję się w końcu z nią spotkać :D jednocześnie szukam innych człowieków o podobnych do moich przypadłościach, zamiłowania do gór lasu i przygód. ;)
o mnie? szukam swego miejsca na ziemi, ciągnie mnie w góry i na odludzia i pustkowia,
lubię podróżować stąd moja praca w biurze podróży, marzenia chcę spełniać jako pilot i podróżnik, walczę ze swoją nieśmiałością i próbuje zmieniać swój świat, zmieniając siebie, resztę opowiem w leśnych zakątkach podczas zlotu :)
Irol
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2013, 17:22
Lokalizacja: Kraków
Tytuł użytkownika: Dawniej: Bear_Grylls
Płeć:

Post autor: Irol »

Witojcie :-D
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Witaj Włóczęgo! Mam nadzieję, że dobrze Ci tu będzie w naszym gronie :) Nie mogę się doczekać, by móc wreszcie pogadać z Tobą na żywo. Tyyyle opowieści masz zaległych... ;) Rozgość się i rozpanosz :D zaczęłaś "po cichutku", własnego tematu nie założyłaś - mam nadzieję, że Cię ludzie nie przeoczą. A jak przeoczą, to niech żałują! Bo Włóczęga to zacna osoba jest :)

p.s. dzięki za miłe słowo w Twym poście, ja wciąż nie mogę tego zrozumieć, toż to Ty inspirujesz całokształtem i wszystkim z osobna... :)
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

Witojcie witojcie,
a że jestem Bublem to jestem niemiły i się czepiam :P weż załóż osobny temat z powitaniem SWOIM i poproś Moda o przeeklejenie ;) własny temat to fajna pamiątka.

Do zobaczenia na zlocie! (albo po drodze na zlot)
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Witaj ! :-)

Bubel pisze:No nie.... KOLEJNY z tego konwentu
tyle tylko, że wszyscy ci co się zarejestrowali (a przynajmniej przywitali) to jak na razie same zacne ludzie i wyjątkowo na miejscu.


niechże kto posprząta ten temat
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Witamy :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

heloo
Annael9
Posty: 91
Rejestracja: 23 lis 2012, 18:25
Lokalizacja: spod lasu
Płeć:

Post autor: Annael9 »

Witaj -jeden Dziadzie Leśny. Wspaniale opisujesz swoje umiejętności. 11 lipca powiadasz? Ano przetrwałeś do dziś pewnie dzięki szczególnej uwadze niejakiego św. Benedykta (patrona Europy). A technik księgarstwa to co on robi? Buduje to znaczy zszywa księgi, bo co do tego ma nożownik? Ja żałuje, że wcześniej nikogo strzelającego z łuku nie spotkałam w życiu, bobym się "załuczyła" Brak mi tego, witam i ukłon podziwu składam :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”