Długie przywitanie

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Zielinsky
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2014, 21:15
Lokalizacja: Wszędzie Obcy
Płeć:

Długie przywitanie

Post autor: Zielinsky »

Miałem okazję witać się w innym wątku, jednak zasugerowano mi bym uczynił to w sposób bardziej oficjalny, co niniejszym czynię.

Jestem człowiekiem w wieku który przynajmniej teoretycznie zobowiązuje do świadomości w jakim kierunku się zmierza. W moim przypadku to nieco szwankuje i wciąż mam wrażenie niedopasowania i poszukiwania. Niejako na kanwie tych doznań postanowiłem zainteresować się survivalem, wychodząc z założenia, że jeśli odnajdę się w mniej lub bardziej dzikiej naturze, to odnajdę się wszędzie. Za główne źródło inspiracji uznaję mojego żyjącego w górach znajomego. Człowieka wstającego o poranku by porąbać drwa i rozpalić kominek w swojej chatce z bali. Chyba nawet nie ma pojęcia, że jego tryb życia zainspirował mnie w jakikolwiek sposób.

W tej tematyce jestem bardzo zielony (co oddaje pseudonim) i dopiero na początku drogi. Czego oczekuję? Staram się nie mieć szczegółowych oczekiwań, tylko zacząć planować, działać i przyglądać się efektom.

Mam dość specyficzne, filozoficzne nastawienie do życia i świata. Można rzec naturę refleksyjną, która potrafi znaleźć odzwierciedlenie zarówno w tym co mówię, jak i w sposobie w jaki mówię, co nie wszystkim przypada do gustu. Ostatnimi czasy mam jednak coraz mniej mam do powiedzenia, coraz częściej zaś milczę i słucham.

W zasadzie to tyle.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

No siema :)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
greenshadow
Posty: 263
Rejestracja: 02 paź 2012, 21:24
Lokalizacja: wawa
Tytuł użytkownika: bywam
Płeć:
Kontakt:

Post autor: greenshadow »

cześć.
[center]
| Zielona Strona |[/center]
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Czołem :)
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Zielinsky pisze:Ostatnimi czasy mam jednak coraz mniej mam do powiedzenia, coraz częściej zaś milczę i słucham.
To się chwali.
Witamy.
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
lukasz_sp
Posty: 255
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:55
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć:

Post autor: lukasz_sp »

Hej
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Zielinsky, hej!
W którym zakątku Polski urzędujesz?
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Zielinsky
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2014, 21:15
Lokalizacja: Wszędzie Obcy
Płeć:

Post autor: Zielinsky »

NumLock pisze:Zielinsky, hej!
W którym zakątku Polski urzędujesz?
Na chwilę obecną kujawsko pomorskie. Ale rzecz może ulec zmianie w ciągu paru miesięcy.
TRAF
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:32
Lokalizacja: Szczytno
Tytuł użytkownika: Dawniej Rafick
Płeć:

Post autor: TRAF »

Witaj ;)
Moje zdjęcia i nie tylko: WildWay.pl
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Cześć :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
Rosół
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2013, 15:56
Lokalizacja: Mikołów/Katowice
Gadu Gadu: 13642512
Tytuł użytkownika: Filozof
Płeć:

Post autor: Rosół »

Witam, też nie zauważyłem tego tematu jak pierwszy raz zawitałem na forum
Zielinsky pisze:Jestem człowiekiem w wieku który przynajmniej teoretycznie zobowiązuje do świadomości w jakim kierunku się zmierza. W moim przypadku to nieco szwankuje i wciąż mam wrażenie niedopasowania i poszukiwania.
Ja obecnie czekam na wyniki matur a skończyłem liceum więc jestem w sytuacji kiedy teoretycznie powinienem wiedzieć czego chce a ciągle nie wiem na 100%.
Zielinsky pisze:Niejako na kanwie tych doznań postanowiłem zainteresować się survivalem, wychodząc z założenia, że jeśli odnajdę się w mniej lub bardziej dzikiej naturze, to odnajdę się wszędzie.
Ja zainteresowałem się survivalem też z podobnych pobudek.
Zielinsky pisze:Za główne źródło inspiracji uznaję mojego żyjącego w górach znajomego.
O survivalu akurat dowiedziałem się parę lat temu z tego blogu http://survival.blog.onet.pl/ na początek można się było trochę z niego nauczyć, niestety jak widać strona przstała funkcjonować.
Zielinsky pisze:W tej tematyce jestem bardzo zielony (co oddaje pseudonim) i dopiero na początku drogi.
Jak już wspominałem, przystępowałem w tym roku do matury i niestety nie znalazłem zbyt dużo czasu na survival i poza przeczytaniem kilku książek na ten temat i paru biwakach przed maturą to nadal jestem zielony co zamierzam teraz nadrobić.
Zielinsky pisze:Mam dość specyficzne, filozoficzne nastawienie do życia i świata. Można rzec naturę refleksyjną, która potrafi znaleźć odzwierciedlenie zarówno w tym co mówię, jak i w sposobie w jaki mówię, co nie wszystkim przypada do gustu.
Mam baaardzo specyficzne i filozoficzne nastawienie do życia i świata i naturę może nawet za bardzo refleksyjną(patrz avatar i podpis pod nickiem, poważnie zastanawiam się też nad studiowaniem filozofii co jest sprawą "dość" kontrowersyjną).Po tym jak mówisz a właściwie jak piszesz wnoszę że bardziej jesteś humanistą niż ścisłowcem.
Zielinsky pisze:Ostatnimi czasy mam jednak coraz mniej mam do powiedzenia, coraz częściej zaś milczę i słucham.
Mam tak samo o czym mogli się już przekonać niektórzy forumowicze.

Miło zobaczyć że ktoś myśli podobnie.

Można by się kiedyś wybrać na jakąś wyprawę, droga ze Śląska do Kujawsko-Pomorskiego daleka ale pierwszy zlot tego forum na którym byłem, odbywał się koło Szczecina a nie znałem wtedy nikogo z forum i nie miałem ani 18 lat co z naturą introwertyka jest sporym wyczynem.

Na długie przywitanie długa a w zasadzie jeszcze dłuższa odpowiedź. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Zielinsky pisze:
NumLock pisze:Zielinsky, hej!
W którym zakątku Polski urzędujesz?
Na chwilę obecną kujawsko pomorskie. Ale rzecz może ulec zmianie w ciągu paru miesięcy.
Do Pomorskiego masz w takim razie blisko - zapraszamy :)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Mokry
Posty: 39
Rejestracja: 18 lip 2013, 19:31
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mokry »

Witaj :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”