Pudełko na survival kit

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Pudełko na survival kit

Post autor: mwitek »

Mam nadzieję, że nie dubluję,

Znalazłem w tesco ciekawe pudełko które może idealnie służyć jako pojemnik na survival kit.
Jest wodoszczelnie i raczej nietonące. Sprawdzałem. Kosztuje około 7 pln (nie pamiętam dokładnie) Pojemność 450 ml wydaje się sensowna. Muszę się zabrać teraz za skompletowanie zestawu do upchnięcia w środku! :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Z wodoszczelnością to bym się tak nie rozpędzał, mam podobne w domu i parę razy bejca do mięsa mi z niego uciekła.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
SGO NAREW
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2012, 11:05
Lokalizacja: PL

Post autor: SGO NAREW »

Moim zdaniem najlepsze pudełka na survival kit, to puszki (pudełka) z blachy lub aluminium. Może bedzie troche wiecej ważyła od tej z tworzywa sztucznego, ale dodatkowo można w niej zagotowac wodę. Ja swój zestaw zapakowany mam w menażkę francuską (taką prostokątną). A całośc w pouchu.
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

to moje jeszcze trzyma wode bo sprawdziłem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Preano
Posty: 104
Rejestracja: 31 sty 2010, 14:06
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Płeć:

Post autor: Preano »

'-20 - 150*C' - za słabe staty na survival kit cache :DDD .

Część apteczną noszę oddzielnie od technicznej, także drugi pojemnik może być metalowy jeśli ma gotować wodę.
„Nie mogliśmy dopuścić do siebie myśli o zrezygnowaniu – pokusa byłaby zbyt silna”
J.Pałkiewicz: Syberia - wyprawa na biegun zimna
Gilliand
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2012, 09:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Gilliand »

Pomijając dyskusję czy pudełko jest w ogóle sensownym sposobem przenoszenia takiego zestawu, jak dla mnie idealnym pudełkiem" jest menażka Trangia 210. Sensowna pojemność, praktyczny kształt, ścisłe spasowanie pokrywki, mieści się idealnie do brytyjskiego utility pouch.

Obrazek

Żona nosi w ten sposób swój zestaw (tylko całą zawartość ma jeszcze spakowaną w foliową torebkę, żeby nie musieć wszystkiego wysypywać na ziemię w celu użycia pojemnika do gotowania).
ODPOWIEDZ