Gorce 9-11.XI

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Gorce 9-11.XI

Post autor: NumLock »

Jak w temacie: ma ktoś ochotę wybrać się w Gorce w dniach 9-11 listopad? Termin, trasa do ustalenia.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
kalyk3
Posty: 270
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:51
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: kalyk3 »

No ja bym się przejechał :) Niestety nie wiem jeszcze nic na 100%. Trochę za wcześnie na decyzję bo równolegle mam planowany i przekładany wyjazd, który będzie zależał głównie od pogody.

Wstępnie mam dwa pytanka - czemu od 9, a nie od 8 listopada po południu? :mrgreen: No i jaką mniej więcej trasę w Gorcach masz na myśli?
“All good things are wild and free.” Henry David Thoreau
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Ja w Gorce bardzo chętnie, ale w innym terminie, bo w tym być może już mi się coś innego wyklaruje...
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

JA JESTEM CHETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :).W Gorce mam na tyle blisko ze kazdy termin mi moze pasowac.Wstepnie termin 9-11 jest spoko
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Miło mi czytać, że pomału klaruje się ekipa.
Dam znać za kilka dni, jak wstępnie ogarnę trasę.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Spooko
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

O, pomyślę - może, może. Muszę przemyśleć ile PLN by mi za to wyszło.
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

soohy wiedz ze survivalu nie bedzie.Koszt to zrzuta na wahe.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Tresor pisze:soohy wiedz ze survivalu nie bedzie.Koszt to zrzuta na wahe.
Tresor pisze:soohy w gorach liczy sie waga plecaka.Ja osobiscie kupuje Lyofoody.Smakuja mi a kosztuja mniej niz travellunche.

Wiem, wiem.
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Panowie, co tam z tym wyjazdem, wybieracie się w tym terminie?

Jeśli nie, to przemyślcie może termin późniejszy, tj ten weekend 15-17 listopada... Ja wstępnie się czaję na wyskoczenie w owych dniach na Mogielicę, wstępnie taki wypad jednodniowy, a jak życie pozwoli to zostałabym w terenie na 1 nockę, maksymalnie 2 (czyli najprawdopodobniej 16, ewentualnie 16-17 lub 17-18, z zahaczeniem o poniedziałek, w szczycie luksusu 15-18 8-) )
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Niszka Gorce chce zrobic 15-17 bo kurde zlapalem perwersyjne zapalenie drog moczowych...Pisze Ci prv
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

niszka, mi taki termin pasuje.
Tresor, jak coś dawaj też znać :)
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Soohy spoko razem sie zabierzemy!.Jak dobrze pojdzie to Grzechu z Krynicy tez przyjedzie.Wiec odbedzie sie mini zlot :P
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Ja, Tresor, Grzechu
kto jeszcze?
niszka, NumLock?
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Ja, jak już pisałam - wstępnie tak, ale na pewno będę wiedziała dopiero w przyszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Kto pojawi sie w Gorcach w najblizszy week?.Ja i Soohy startujemy w piatek
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Dobra, sprawa na ten moment wygląda następująco: Tresor i Soohy odpadli , ja wybieram się tak czy inaczej, ale mam ograniczone fundusze i uderzam w Gorce od strony Rabki lub jakiejś miejscowości w podobnej odległości od Krakowa, nie szarpnę się na dalszą jazdę. Planuję się poszwendać dzień - dwa, wszystko zależy od pogody, nastroju i tego, czy brak towarzystwa w takich okolicznościach przyrody jakoś koszmarnie mi będzie przeszkadzał.

Jakby komuś się zebrało na spontaniczny wyjazd to proszę bardzo ;) NumLock, daj znać czy dołączasz w sobotę.

[ Dodano: 2013-11-19, 19:48 ]
Mili Państwo, pragnę zakomunikować, że wypad się odbył w liczbie osób dwóch, konkretnie mnie i Soohy'ego :) Bardzo się cieszę, że kolega się zdecydował, wypad zaliczam zdecydowanie do udanych i wartościowych. Relacja u mnie na blogu już jest (link ), Soohy prawdopodobnie też coś od siebie zechce skrobnąć.

Dzięki za wspólny wypad, cierpliwość i nauki :D Tresorowi dziękuję za towarzyszenie nam na pewnych odcinkach przez telefon i pełną gotowość i wolę w nawigowaniu nas po ciemku :)
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

niszka pisze:Mili Państwo, pragnę zakomunikować, że wypad się odbył w liczbie osób dwóch, konkretnie mnie i Soohy'ego :) Bardzo się cieszę, że kolega się zdecydował, wypad zaliczam zdecydowanie do udanych i wartościowych. Relacja u mnie na blogu już jest (link ), Soohy prawdopodobnie też coś od siebie zechce skrobnąć.

Dzięki za wspólny wypad, cierpliwość i nauki :D Tresorowi dziękuję za towarzyszenie nam na pewnych odcinkach przez telefon i pełną gotowość i wolę w nawigowaniu nas po ciemku :)
Dokładnie tak. W tym tygodniu na pewno relacja i zdjęcia pojawią się na moim blogu i w picasie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Zacna wyprawa
Awatar użytkownika
Rojek
Posty: 328
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:50
Lokalizacja: Przemyśl
Tytuł użytkownika: PISS
Płeć:

Post autor: Rojek »

Bo zapałki i krzesiwo syntetyczne trza nosić( ja używam przeważnie syntetyka) ;-). Krzesiwem tradycyjnym warto umieć się posługiwać lecz komu chce się nim bawić na typowo turystycznej wędrówce, gdy zapada noc, a w brzuchach burczy? Trochę zdobędziecie doświadczenia w takich kilkudniowych wędrówkach i będziecie wiedzieć co zabierać. Prócz rozpałki należy zadbać zawczasu o "pierwszy sort" co ma zapłonąć zwłaszcza jak idziemy po ciemku, gdyż nigdy nie wiadomo co nas czeka w "miejscu przeznaczenia".

Mimo wszystko wypad bardzo fajny i pouczający.
Gratuluje!


PS: Wilgotność powietrza potrafi pokrzyżować plany rozpalenia ognia tradycyjnymi sposobami nawet najlepszym.
Potrzebuję tylko wolności
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Ostatnio tak na czasie jestem, z tymi relacjami....
Proszę link do mojej relacji: http://mybushcraftsoohy.blogspot.com/20 ... -1228.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”